Formuła wyceny przeprowadzki

Od ponad 10 lat oferujemy naszym klientom gwarantowane ceny przeprowadzek lokalnych międzynarodowych oraz międzykontynentalnych

Szybka kalkulacja

Dalej

Cenik przeprowadzek oferowanych przez firmę Fortis

Jak powstaje gwarantowana cena przeprowadzki

Odległość

Objętość

Serwis

Gwarantowana cena

Odległość jak jest odległość między miejscem załadunku i rozładunku (dodatkowo trzeba uwzględnić wszystkie dodatkowe przystanki między lokalizacjami)

Objętość ilość metrów sześciennych towaru który mielibyśmy przewieźć w ramach przeprowadzki (wiadomość jest dla nas niezbędna do wybrania rozmiaru ciężarówki)

Serwis zwyczajowo odbywa sie w formule door to door z pakowaniem, transportem, rozpakowaniem rzeczy, mozliwe tez jest pakowanie rozpakowanie przez klienta.

Gwarantowana cena przeprowadzki vs stawka godzinowa

Firmy przeprowadzkowe, które wyceniają przeprowadzki w formie stawki godzinowej nie muszą spisywać wszystkich przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu oraz sprawdzać ich objętości. Na podstawie podstawowych danych (wielkości mieszkania, kondygnacji) podają szacunkowy koszt przeprowadzki. Ponieważ nie podają klientom ostateczniej gwarantowanej ceny, mogą po prostu doliczyć dodatkowe koszty po wykonywania usługi (np. za zabezpieczenie mebli lub long carry – w przypadku braku podjazdu). Dodatkowo bardzo często dochodzi do sytuacji w której pracownicy tych firm specjalnie wydłużają czas przeprowadzki by zwiększyć końcowy rachunek za serwis. Jeśli nie chcesz by końcowa przeprowadzka była dla Ciebie zaskoczeniem wybierz opcje gwarantowanej ceny przeprowadzki w firmie Fortis.

Fortis jest pierwsza i jedyna w Polsce

Firmą Przeprowadzkową oferującą bezpłatną gwarantowaną cenę przeprwoadzki.

Jak wyceniamy przeprowadzki międzynarodowe

Formuła wyceny firmy Fortis idealnie sprawdza się również podczas kwotowania przeprowadzek międzynarodowych

Formuła wyceny w przypadku przeprowadzek na dużą odległość, jest bardzo zbliżona do wyceny przeprowadzek lokalnych. Jedyną różnicą jest fakt, że w tym przypadku dystans ogrywa kluczową rolę w koszcie przeprowadzki. Wyceniając usługę tego typu nadal sporządzamy szczegółową listę przedmiotów znajdujących się w miejscu załadunku, dzięki tej liście możemy odpowiednio zaplanować proces przeprowadzki.

Gwarantowana cena vs cena oparta na wadze

Wiele firm zajmujących się przeprowadzkami na duże odległości pobiera opłaty na podstawie wagi przewożonego ładunku. Dodatkowo koszt przeprowadzki międzymiastowej lub międzynarodowej zależy również od odległości między miejscem załadunku/rozładunku , kosztów robocizny, dat przeprowadzki, ubezpieczenia itp. Firmy wyceniające przeprowadzki na podstawie wagi najpierw podają jedynie szacunkowe koszty przeprowadzki a finalną ofertę klient poznaje dopiero po odbiorze towaru przez przewoźnika oraz jego zważeniu.


Ceny według wagi nie zapewniają najlepszej wartości ponieważ takie podejście często prowadzi do zamieszania i nieoczekiwanego wzrostu kosztów. Klienci rzadko wiedzą, ile łącznie będą ważyć ich przedmioty.

Fortis Przeprowadzki formuła wyceny na długą odległość:

Odległość

Objętość

Serwis

Gwarantowana
cena

VS

Wycena przeprowadzki na dłużą odległość przez konkurencję

Brak gwarancji ceny przeprowadzki. cena oparta na wadze

Idealna przeprowadzka zaczyna się od BEZPŁATNEJ WYCENY